| Alkategória | 04. Szélsõ - 1088 |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (300m) |
| Tömeg / egység | 63kg |
| Anyag | PP, TPE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 35,4mm |
| Szélesség | 28,5mm |
| Termékcsalád | a 083 |
| Jelölés | 1088I FF |
| Kereskedelmi megnevezés | On rolls |
| Műszaki leírás | Anyaga extrudált szürke PP-ből elasztomer hozzáadásával a jobb hajlíthatóság érdekében, a függőleges szögprofilhoz illesztendő |