| Alkategória | 02. Alsó |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 22,05kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 37mm |
| Szélesség | 43mm |
| Termékcsalád | a 012 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | A gumiprofilnak 24mm átmérőjű kamrája van, pneumatikus kapcsolóhoz. Használható 1031, 1038, 1038-42 és 1040 profilokkal. Figyelem! Beszereléskor a hidat el kell távolítani! |