| Alkategória | 06. Zárszerkezet SafeStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 206mm |
| Szélesség | 130mm |
| Termékcsalád | a 002§ |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 1034PG helyett |
| Műszaki leírás | Megújult formaterv egy kicsit magasabb zárlemezzel a zárakhoz való tökéletes illeszkedés érdekében. Minőségi megjelenésű kilincsek, a lemezen kivágás található, amely lehetővé teszi a személybejáró alumínium profiljára történő illesztést. |