| Alkategória | 06. Zárszerkezet SafeStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 33,3mm |
| Szélesség | 10mm |
| Termékcsalád | a 101 |
| Euro zárbetét / Nem euro zárbetét | Igen |
| Külső átmérő | 17mm |
| Kereskedelmi megnevezés | pass door lock, DIN18252 |