| Alkategória | 06. Zárszerkezet SafeStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 4,1kg |
| Anyag | Alumínium, műanyag, acél |
| Termékcsalád | a 096§ |
| Max. nyitásszélesség | 1135mm |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | FF logo |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep etc., excl cylinder. Replaces 1034PB. |
| Műszaki leírás | Teljes szett, amely a következő beépülő alkatrészeket tartalmazza: 1034PBIN belső pánikrúd, 1034PBLO külső pánikrúd/zár, 1034PBP zárbiztosító, 1033B műanyag távtartó. A C40-2505-1 cikkszámú cilinderzárat külön kell megrendelni, így akár saját zárat is beszerelhet. |