| Alkategória | 03. Zárszerkezet IND |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 1,02kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 245mm |
| Szélesség | 24mm |
| Vastagság | 52mm |
| Termékcsalád | a 019 |
| Kereskedelmi megnevezés | locking mechanism |
| Műszaki leírás | Alkalmas balra és jobbra nyíló ajtókhoz is. |