| Alkategória | 01.Ajtózáró |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,11kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 58mm |
| Hossz | 210mm |
| Vastagság | 11mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Jelölés | 1034BSN FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Helyettesíti 1034BASE, 1034BAS |
| Műszaki leírás | Az alaplemez beszerelése megkönnyíti a 1034FL(N) beállítását az ajtón. |