| Alkategória | 05. SideStep/DoubleStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,3kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 63mm |
| Hossz | 2500mm |
| Szélesség | 44mm |
| Termékcsalád | a 082 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | 1033LDU FF |
| Kereskedelmi megnevezés | L=2500mm |
| Műszaki leírás | Aluminium ajtóprofil a SideStep személybejáróhoz. A teljes leírás és szerelési útmutató elérhető. |