| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,02kg |
| Anyag | Nylon |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 32,5mm |
| Szélesség | 32,5mm |
| Vastagság | 10mm |
| Termékcsalád | a 027 |
| Jelölés | FF 1033B |
| Kereskedelmi megnevezés | incl. fixing screw |
| Műszaki leírás | Távtartó olyan helyekre, ahol a személybejárót szélesebb (>3m) kapuba építik. Távolságot tart az alu profilok közt a nyitás és a zárás során. Lásd használati útmutató. |