| Alkategória | 05. Kábel-hüvely |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 17,2mm |
| Termékcsalád | a 076 |
| Belső átmérő | 7,1mm |
| Külső átmérő | 17,5mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 6mm |
| Műszaki leírás | A kábel-hüvely alumíniumból készül, és kábel-hüvely préselővel rögzíthető. Kérjük, rögzítéskor minden esetben vegye figyelembe a kábel szakadására vonatkozó CE normákat. |