| Alkategória | 04. Távtartó gyûrû |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,024kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 27mm |
| Termékcsalád | a 064 |
| Belső átmérő | 9mm |
| Külső átmérő | 15mm |
| Műszaki leírás | Distance piece for in between residential side plate RSC563L/R, and pulley wheel 570-60/80. |