| Alkategória | 04. Távtartó gyûrû |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,002kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Belső átmérő | 10,5mm |
| Külső átmérő | 20mm |
| Kereskedelmi megnevezés | RESL system |
| Műszaki leírás | Acél gyűrű melyet a 1068MN csavar és az RL592 közé tehetünk. |