| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 12mm |
| Termékcsalád | a 046 |
| Kereskedelmi megnevezés | M8x12mm, 3.5mm high, square |
| Műszaki leírás | A 1070B35 csavar rövid verziója. Pl. a fali konzol vertikális sínhez való rögzítéséhez. |