| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 2500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,65kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 35mm |
| Termékcsalád | a 013 |
| Max. nyomaték | 10Nm |
| Külső átmérő | 6,3mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 6,3x35mm, drill, Torx cap |
| Műszaki leírás | Önfúró csavar, előfúrást nem igényel. T30 Torx. |