| Alkategória | 07. Rögzítõ klipsz |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,03kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 34mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 084 |
| Belső átmérő | 7mm |
| Műszaki leírás | A klipsz alkalmas omega merevítő profilok felszerelésére. |