| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,8kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 25mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Kereskedelmi megnevezés | 14mm, hexagonal head |
| Műszaki leírás | Alkalmas álló rugóvég csapágytartóhoz való rögzítésére és a felhúzandó rugóvég, vagy kábeldob tengelyhez való rögzítésére. |