| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,96kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 55mm |
| Termékcsalád | a 030 |
| Max. nyomaték | 21Nm |
| Külső átmérő | 13mm |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC |
| Műszaki leírás | RX60L Kötélterelő csiga konzol |