| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,47kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 1200mm - 2350mm |
| Termékcsalád | a 034 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | max door width 5000mm |
| Műszaki leírás | Az újfajta rúd összekapcsoló 2 részből áll melyek hossza a kívánt kapuszélességhez állítható. Vegye figyelembe hogy minden csapózárnál két rúdra van szükség! |