| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 2,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 200mm |
| Vastagság | 38mm - 45mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 110mm |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | excl. euro cylinder |
| Műszaki leírás | Beépített kilinccsel. Megnyerő design. Tökéletes megoldás alacsony beépítésű (RSC) kapukhoz. Használható továbbá elhajlás nélküli High-Lift vagy Vertical-Lift rendszerű kisebb ipari kapukhoz is. |