| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 3kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Hossz | 164mm |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 38mm - 42mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Kereskedelmi megnevezés | excl. euro cylinder (C80-4228-2) |
| Műszaki leírás | Egy garázskapu utca felőli oldalánál fontos a design és a látvány. Ez a zár ALU külsőn kívül elérhető fekete, króm arany és Bronz (antik) kivitelben is. |