| Alkategória | 03. Tolózár |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,74kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 53mm |
| Szélesség | 142mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Külső átmérő | 12mm |
| Jelölés | FF 629V |
| Kereskedelmi megnevezés | deflection 97mm |
| Műszaki leírás | Kész tolózár 12mm hosszú, henger alakú zárnyelvvel. Széles talp és 2 perem a stabil rögzítésért. A rögzítés 6 ovális furaton keresztül történhet, melyek lehetőséget adnak a szerelés utáni beállításra. |