| Alkategória | 03. Tolózár |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,58kg |
| Anyag | Horganyzott acél, műanyag |
| Magasság | 32,5mm |
| Hossz | 50mm |
| Szélesség | 120mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 027 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Műszaki leírás | Fekete PVC fogantyúval, kizárólag belülről történő nyitás-zárásra. Hosszabb (82mm) zárnyelv, így olyan kapukon is használható ahol nagyobb a távolság a panel és a vertikális sín közt. |