| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,15kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 76mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 22mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Kereskedelmi megnevezés | galvanised |
| Műszaki leírás | Csapózárzsanér a panelhez való rögzítéshez. |