| Alkategória | Sensors and safety |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,039kg |
| Anyag | PVC |
| Magasság | 29mm |
| Hossz | 39mm |
| Szélesség | 21mm |
| Termékcsalád | a 074 |
| Jelölés | Witt |
| Műszaki leírás | Az alsó gumiprofilban lévő optoszenzort védő PVC ütköző. |