| Alkategória | Sensors and safety |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,72kg |
| Anyag | Alumínium, polikarbonát |
| Magasság | 75mm |
| Hossz | 134mm |
| Szélesség | 82mm |
| Termékcsalád | a 064 |
| Jelölés | Bircher Reglomat |
| Kereskedelmi megnevezés | Programming with switches or REGLOBEAM controller, incl. 7m cable |
| Műszaki leírás | A Hercules2E-t kifejezetten ipari kapuhoz fejlesztették. Képes különbséget tenni ember és gép között! Beállítható továbbá, hogy pl. a járdán a kapuval párhuzamosan elhaladó gyalogost ne érzékelje. Így csak akkor nyílik fel, ha közvetlenül szemböl közelítenek a kapuhoz. |