| Alkategória | Sensors and safety |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,032kg |
| Anyag | PVC |
| Magasság | 21mm |
| Hossz | 57mm |
| Szélesség | 37mm |
| Termékcsalád | a 072 |
| Jelölés | Witt |
| Kereskedelmi megnevezés | Személybejáró kapcsolóhoz csomagban is |
| Műszaki leírás | Esztétikusabb, kisebb doboz. Tartalmazza a csatlakozót 3 vezetékhez. Szürke színben, kábelfurattal. |