| Alkategória | 01. Fogantyú |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 42 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,39kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 120mm |
| Szélesség | 190mm |
| Termékcsalád | a 007 |
| Panelvastagság | 38mm - 50mm |
| Műszaki leírás | Lábnyitó ipari kapukhoz. A csomag tartalmazza a csavarokat. |