| Alkategória | 01. Fogantyú |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,11kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 52mm |
| Hossz | 61mm |
| Szélesség | 198mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Panelvastagság | 37mm - 42mm |
| Műszaki leírás | Modern, ergonómikus design. A csomag külső és belső fogót, valamint 4 csavart tartalmaz (4.2 x 38 acc ISO7049). Kérésre céglogóva illetve különböző színekben rendelhető. |