| Alkategória | 01. Fogantyú |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 120 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 52mm |
| Hossz | 61mm |
| Szélesség | 198mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Műszaki leírás | Modern, ergonómikus design. 639BL belső fogóját tartalmazza. Kérésre céglogóva illetve különböző színekben rendelhető. 4 cross recessed pan head tapping screws, 4.8 x 16 acc DIN 7981 included. |