| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,76kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 165mm |
| Hossz | 77mm |
| Szélesség | 17,5mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 22 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 3mm |
| Max. kapusúly | 165kg |
| Jelölés | L/R, FF |
| Kereskedelmi megnevezés | RAL9010. 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Univerzális, bal és jobb oldali egyben. A szállítmány magában foglalja az önfúró csavarokat és a görgőtartó csúszkát 11mm tengelyig. A kábel a görgőtengelyhez rögzítendő (577). |