| Alkategória | 01. Görgõ |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 150 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,16kg |
| Anyag | Nylon, horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Hossz | 114,6mm |
| Vastagság | 11mm |
| Termékcsalád | a 010§ |
| Külső átmérő | 46mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Improved corrosion protection. According to salt spray test NF421 |
| Műszaki leírás | Minden FlexiForce görgőt intenzív élettartam tesztnek vetünk alá (tekintse meg videónkat az FF-TV-n). A minimum elvárás 1.400.000 ciklusnyi működés 350N terhelés mellett. Ez biztosítja a görgő minőségét hosszú távon. |