| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 208mm |
| Hossz | 73mm |
| Szélesség | 43,5mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 13 Bottom brackets |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 275kg |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft, |
| Műszaki leírás | Különálló csúszkával, szerelve (görgővel). Az emelőkábel a zsanérhoz csatlakoztatható és állítható. A kábelvezető nagyátmérőjű, sima felületű. 2x10M csavarral (1050B), 4 anyával, 2 görgőcsúszkával és 4 önfúró csavarral. |