| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 165mm |
| Hossz | 79mm |
| Szélesség | 35mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 09 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 360kg |
| Jelölés | L/R, FF |
| Kereskedelmi megnevezés | RAL9010. 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Elülső rugós rendszerhez. A kábel a konzol szélén lévő csonkhoz csatlakozik. Integrált görgőtartó csúszka. |