| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 75 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 56mm |
| Hossz | 100mm |
| Szélesség | 80mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 10 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 300kg |
| Jelölés | 422SL/R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller, springs in front |
| Műszaki leírás | Elülső rugós rendszerhez. A kábel a konzol szélén lévő csonkhoz csatlakozik. Integrált görgőtartó csúszka. |