| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 06 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 295kg |
| Jelölés | L/R, FF |
| Kereskedelmi megnevezés | incl. 420S, bolts/nuts, |