| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 04 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 300kg |
| Jelölés | L/R, FF |
| Kereskedelmi megnevezés | incl. 420S, bolts/nuts, |
| Műszaki leírás | Elülső rugós rendszerhez. Különálló csúszka a könnyebb szerelésért. A kábel a konzol széléhez csatlakozik. Tartalmazza a 420S,1006B12 (4x) + 1062M (4x). |