| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,63kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 02 Bottom brackets |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 160kg |
| Jelölés | 421ACL/R |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft, |
| Műszaki leírás | Adjustable bottom bracket for residential doors. Up to 160kg of doorweight. |