| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 6 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,1kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 334mm |
| Szélesség | 639mm |
| Termékcsalád | a 068 |
| Panelvastagság | 44mm - 50mm |
| Hővezető képesség | U-érték = 2,86 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | replaces 2450NA. 634x329mm. With white inner frame. |
| Műszaki leírás | Part of Value Pack Thermal. |