| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 56 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 1,6kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 343mm |
| Szélesség | 663mm |
| Termékcsalád | a 055 |
| Panelvastagság | 36mm - 45mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 2,8 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 663x343 mm. Cut-out size: 640x320 mm (+radius). |
| Műszaki leírás | Az ablak 3 és mm-es akril üvegezéssel ellátott. A külső keret butil tömítést tartalmaz. |