| Alkategória | 01. Fogantyú |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 28 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,56kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 19mm |
| Hossz | 200mm |
| Szélesség | 200mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Panelvastagság | 37mm - 50mm |
| Műszaki leírás | Fekete, műanyag, fogantyú / lábnyitó. Külső és belső elem egyforma, 4 csavarral. Kérésre különböző színekben illetve logóval rendelhető. |