| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,9kg |
| Anyag | Akrilát |
| Magasság | 303mm |
| Szélesség | 623mm |
| Vastagság | 22mm |
| Termékcsalád | a 051 |
| Hővezető képesség | K-érték = 2,75 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 623x303mm. |
| Műszaki leírás | Keret nélküli üveg. 2340G gumitömítéssel szerelhető a panelba. |