| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 4 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,90kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 435mm |
| Szélesség | 893mm |
| Termékcsalád | a 050 |
| Panelvastagság | 38mm - 40mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 1,38 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 893x435mm. Cut-out size: 865x407 mm |
| Műszaki leírás | Biggest FF window size. Alternative for full vision sections. 2x2mm sheets. Pre-assembled as double window and glued to the outer frame. The inner frame is separate. |