| Alkategória | 02. RES |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 8 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,2kg |
| Anyag | ABS |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 344mm |
| Szélesség | 533mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Panelvastagság | 38mm - 42mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 1,38 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 38-40 mm-es panel, csavarozott szerelvény |
| Műszaki leírás | Igényes kivitel 2 x 2 mm-es akril betéttel, famintázatú külső kerettel. Csavarral könnyen fel-és leszerelhető.Igény szerint más színben is kapható. |