| Alkategória | 04. Tömítõgumi |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,07kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 9mm |
| Szélesség | 15mm |
| Termékcsalád | a 054 |
| Kereskedelmi megnevezés | universal (double/single) |
| Műszaki leírás | Aluprofilokba illeszkedik (A1, 2, 3, 4...)Nem ujjbecsípődésvédett profilokhoz. |