| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,2kg |
| Anyag | PVC |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 23,5mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 28mm |
| Termékcsalád | a 058 |
| Kereskedelmi megnevezés | PVC, wide L = 6000mm |
| Műszaki leírás | After assembly, the glass laths are closely aligned with the interior of the Aluminium-glass section. This version is suitable for single glazing |