| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,4kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 27mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 15mm |
| Termékcsalád | a 056 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | ALU, narrow L = 6000mm |
| Műszaki leírás | After assembly, the glass laths are closely aligned with the interior of the Aluminium-glass section. This version is suitable for double-glazing (21mm) |