| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 7,4kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Hossz | 7200mm |
| Termékcsalád | a 032 |
| Kereskedelmi megnevezés | L = 7200mm |
| Műszaki leírás | Fin reinforcement to be applied from clear width 6000mm and for doors with wicket door from clear width 4500mm. |