| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 8,7kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Hossz | 7200mm |
| Szélesség | 40mm |
| Termékcsalád | a 030 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | with fin L = 7200mm |
| Műszaki leírás | To be applied for doors with wicket door and from clear width of 4500mm or more. Fin will have to be routed out at the location of the side hinges. |