| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,6kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 79,5mm |
| Hossz | 7200mm |
| Szélesség | 40mm |
| Termékcsalád | a 042 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Panelmárka | Epco |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | finger-safe, EPCO, L=7200mm |
| Műszaki leírás | Annak érdekében, hogy panoráma aluprofiljainkat ujjbecsípődés-védett panelekkel használhassuk, ujjbecsípődés-védett alsó profilt és felső profilokat mutatunk be. Ezek a termékek tökéletesen illeszkednek eddigi panoráma aluprofiljaink sorába |