| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 10,2kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 103,5mm |
| Hossz | 7200mm |
| Szélesség | 40mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | single L=7200mm |